01 Kasım 2018
HAYALİNİZDEKİ FORD’A SAHİP OLMANIN ŞİMDİ TAM ZAMANI

Peşin Alım Fırsatı

Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %9, diğer Ford otomobillerde geçerli %7 peşin alım fırsatından 1 Kasım ayı boyunca hemen bir Ford Yetkili Satıcısını ziyaret edin.

Ford Options Fırsatı

30 Kasım'a kadar Ford Options ile düşük taksit tutarları ile yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde geçerli %11, diğer Ford otomobillerde geçerli %9 Ford Options kampanyasından faydalanabilirsiniz.2

18 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatına konu %7 indirim aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmekte olup, araç ile alınacak opsiyonlar ve aksesuar seçenekleri doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Söz konusu kampanya Ford Focus Trend X manuel şanzıman hariç Ford otomobil modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir. Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde peşin alım indirimi aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %9 olarak uygulanmaktadır. Peşin alım kampanyası kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.

28 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli Ford Options ödeme seçeneğine özel olarak belirtilen %9 kampanya desteği satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %9 kampanya desteği 2018 Model Yılı Ford binek otomobillerin – Ford Focus Trend X manuel şanzıman modelleri hariç - satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir.. – Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde Ford Options desteği aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %11 olarak tanımlanmıştır. Yukarıda yer alan fiyat bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir.

Kampanyalar