03 Kasım 2017
HAYALİNİZDEKİ FORD'A SAHİP OLMANIN 'BİR BAŞKA' YOLU: KASIM AYI FIRSATLARI

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

30 Kasım'a kadar;

- FocusS-MAX, Galaxy ve Yeni Kuga'ya 40.000 TL, 20 ay ve %0 faiz* fırsatıyla, **Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında ise 44.000 TL, 20 ay ve %0 faiz fırsatıyla,

- C-MAX ve Mondeo'ya 7.000 TL takas desteğiyle,

- Yeni Fiesta***'ya ise avantajlı Ford Options kredisi ile
ayda sadece 665 TL taksitle sahip olabilirsiniz!

Formu doldurun, hemen test sürüşüne katılın!

*40.000 TL, 20 Ay, %0 Faiz (Bireysel)

Kampanya kapsamında 07 - 30 Kasım tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı otomobillerin (Yeni Fiesta, C-MAX, Mondeo, Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Mustang, Edge araçlar hariç) satın alımının konu olduğu 40.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0503; yıllık toplam maliyet oranı %0,6039 olmaktadır. *Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

**44.000 TL, 20 Ay, %0 Faiz (Bireysel)br />
Kampanya kapsamında 07 - 30 Kasım tarihleri arasında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı otomobillerin (Yeni Fiesta, C-MAX, Mondeo, Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Mustang, Edge araçlar hariç) FKasko ile birlikte satın alımının konu olduğu 44.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.200 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 210 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0503; yıllık toplam maliyet oranı %0,6039 olmaktadır. *Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100.000 km (hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*** 07 - 30 Kasım tarihleri arasında ilanda belirtilen aylık taksit bedeli; Yeni Fiesta 1.1L Trend MT model aracın Ford Options kredisine özel tavsiye edilen anahtar teslim fiyattan 2.000 TL indirim düşüldükten sonra; 32.900 TL peşinat ile gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 33.600 TL tutarlı, 26.288 TL balon ödemeli (opsiyonel son taksit tutarı) 36 ay vadeli Ford Options kredilerinde geçerlidir. 2.000 TL'lik indirim aracın Ford Finans'tan Ford Options kredisiyle alınması durumunda geçerlidir. Kredi başvurusunun kabulu veya reddedilmesine ilişkin karar yetkisi anlaşmalı finans partnerine aittir.* Kampanya dahilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100bin km (Hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda kullanılan araç görseli ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir.

Kampanyalar