01 Aralık 2018
FORD'UNA İYİ BAKMAK İSTEYENLERE TAM DESTEK!

Ford Servis Kredisi

Servis masraflarınız için uygun ödeme koşullarına sahip Servis Kredisi, Koçfinans güvencesiyle şimdi Ford yetkili servisi Tanoto'da!

Siz de 2.500 TL ve üzeri harcamalarınız için Servis Kredisi'ne başvurun, Ford'unuzun bakımını da onunla yaşayacağınız güzel günleri de ertelemeyin.

Lansmana özel 7.500 TL'ye kadar 12 ay %0 faiz avantajıyla!

Bakım paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın!

Kampanya sadece Koç Finansman A.Ş. (Koçfinans) ile anlaşmalı ve kampanyaya katılan Ford Yetkili Servis bayilerinde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir. Taksitler, Koçfinans 0% ticari faiz oranı ile hesaplanmıştır. 7.500 TL kredi tutarı ve 12 ay taksit için masraf ve vergiler dahil edildiğinde, Koçfinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0.08, yıllık toplam maliyet oranı ise %0.97 olmaktadır. En düşük kredi tutarı 2.500 TL’dir. 7.500 TL üzeri veya 12 ay vade üzeri kredilerde %0,99 faiz uygulanacaktır.Belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük küsurat farklılıkları olabilir. Kredi başvurularının değerlendirilmesi ve nihai onay yetkisi Koçfinans’a aittir. Ford Otosan ve Koçfinans, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya koşulları araç sayısına göre değişiklik gösterebilir.


Kampanyalar