01 Aralık 2018
TİCARETTE ÖNE GEÇİN

Ticarette öne geçin diye KDV avantajına ek ÖTV bizden!

Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin.

Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.

ÖTV Bizden Kampanyası

Belirli Ford ticari araç satın alımlarında geçerli KDV indirimine ek ÖTV indirimi bizden.2

%4 ÖTV indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri: Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom Van, Ford Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Ranger.

%5 ÖTV indirimi Ford ticari araç geçerli modelleri: Ford Tourneo Courier, Ford Transit Custom Kombi & Kombi Van, Ford Tourneo Custom, Ford Tourneo Connect

Peşin Alım Fırsatı

%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için %4 indirim Ford Yetkili Satıcısı Tanoto'da!

Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

2 05 Aralık - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli ÖTV bizden kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Transit Connect, Custom Van, Transit Van, Transit Kamyonet, Transit Courier ve Ranger modellerinde %4, Courier Kombi, Custom Kombi/ Kombi Van, Custom Minibüs ve Tourneo Connect modellerinde %5 oranında uygulanmaktadır.Transit Minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.

3 05 Aralık - 31 Aralık 2018 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.


Kampanyalar