FORD TOURNEO COURIER

FORD TOURNEO COURIER

 

Şimdi Ford Tourneo Courier ayırt edici ve dinamik bir görünüm sunan Blackline serisi ile karşınızda!

Pratiklik, geniş bir alan ve yakıt verimliliği istersiniz. Konfor, stil ve teknoloji de tabii. Peki bunların hepsini tek bir araçta bulabilir misiniz?

Eğer bu araç Tourneo Courier ise bulursunuz. Bu kompakt ve geniş araç, dört kişi için gerekli baş, bacak ve dirsek genişliğini sağlar; herkesin bagajını da rahatça taşıyabilir. Akıllı saklama alanı ve özellikler eşyalarınızı kolayca organize edebilmenizi sağlarken, esnek oturma düzeni de araç içini genişletir.

Türkçe Ses Kontrollü Ford SYNC ve diğer gelişmiş teknolojiler sayesinde eller serbest telefon araması yapabilir veya aramaları cevaplayabilirsiniz. Hatta bu sistem, telefonunuza gelen mesajları bile size okuyabilir.

Kompakt ve şık, esnek ve ekonomik, ayrıca akıllı özellikler ve teknolojilerle dolu Ford Tourneo Courier bir araçta aradığınız her şey olabilir.


KULLANIŞLILIĞINDAN ÖDÜN VERMEYEN TASARIM

Tourneo Courier'nin gövdesinin akıcı formu, araca çağdaş bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda aerodinamik özelliğini de geliştirmiş, dolayısıyla yakıt verimliliğinin artırılmasına yardımcı olmuştur. Yüksek teknolojiye sahip farlarından, tamamen açılan kapılarına kadar, bu akıllı ticari aracın her özelliği, kullanışlı olduğu kadar çekici olmak için geliştirilmiştir.

Flexible space, seats up to five
Kompakt, stil sahibi ve yakıt verimliliğinde uzman.
Kolayca açılıp kapanabilen kayar kapılar.

ESNEK VE DAYANIKLI GENİŞ VE KONFORLU

Konforlu ve özenli, dayanıklı ve ferah: Tourneo Courier'nin iç kısmı, yoğun hayatlar için tasarlandı. Koltuklar, maksimum destek için ve eğer sürücü sizseniz her türlü kumanda ve teknolojiyi parmaklarınızın ucunda bulabilmeniz için ergonomik özelliklerle geliştirildi. Yolcularınız, ferah ve konforlu bir ortamda yolculuk edecek; esnek koltuk sistemi sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda büyük bir taşıma kapasitesine sahip olacaksınız.

Flexible space, seats up to five
Kompakt, stil sahibi ve yakıt verimliliğinde uzman.
Kolayca açılıp kapanabilen kayar kapılar.
Kolayca açılıp kapanabilen kayar kapılar.

CANLI RENKLER, DAYANIKLI BOYA.

Modern renk seçenekleri: Sizin tercihiniz hangisi?

Venedik Kırmızı
Tektonik Gri
Spor Kırmızı
İnci Siyahı
Aytozu Gri
Manyetik Gri
Gök Mavi
Buz Beyazı
Derin Mavi
Blazer Mavi
Buz Beyazı - Siyah Şeritler (Blackline)
Derin Mavi - Manyetik Gri Şeritler (Blackline)
İnci Siyahı - Kırmızı Şeritler (Blackline)
Manyetik Gri - Kırmızı Şeritler (Blackline)
Spor Kırmızı - Siyah Şeritler (Blackline)

JANT SEÇENEKLERİ

Farklı jant seviyeleri ve seçenekleri arasından istediğinizi seçin.

15" Çelik Jant
15" Alüminyum Jant
16” Alüminyum Jant
16” Alüminyum Jant*
16" Alüminyum Jant (Blackline)

BİR ARAÇTA ARADIĞINIZ HER ŞEY

Aracınız, günlük yaşamınızın önemli bir parçasıdır; bunun için aracınızda kendinizi evinizde gibi hissetmeniz önemlidir. Aracınızın, hayatınızın her alanına uyum sağlayabilmesi gerekir. Konforlu ve esnek olmanın yanı sıra, aracınız her yolculuğunuzu kolay ve zevkli hale getirmelidir. Tourneo Courier'nin tüm bu alanları nasıl karşıladığını keşfedin.

Ford SYNC. Gelişmiş eller serbest teknolojisi.

Ford SYNC sayesinde, doğrudan vereceğiniz basit sesli komutlarla çalan parçaları yönetebilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Örneğin, cep telefonunuzda 'ev' adıyla kayıtlı bir numara varsa, sadece "Ev ara" demeniz yeterlidir; sistem bu numarayı otomatik olarak arayacaktır. USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan ya da Bluetooth® uyumlu telefonunuzdan müzik dinlemek istediğinizde sesli komutlar kullanabilirsiniz. Sistem, gelen yazılı mesajlarınızı da size sesli olarak okur.

*Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir.

Yolculuklarda daha az yorgunluk, daha fazla ekonomi

Hız Kontrol Sistemiyle hızınızı belirlersiniz, siz fren veya gaz pedalına basıncaya dek aracınız bu hızı korur. Direksiyon üzerindeki düğmeleri kullanarak hızınızı seyir halindeyken de ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Özelliği aracınızı seçtiğiniz ve önceden belirlediğiniz limitlerde tutmanıza yardımcı olur. Yakıttan tasarruf etmenize yardımcı olmasının yanı sıra, bu sistem hız sınırını aşma ihtimalinizi de azaltır.

Daha kolay geri vites

Bariyerler, variller, alçak duvarlar... Geri görüş kamerası, geri vitesi seçtiğiniz anda devreye girer ve aracınızın arkasında duran her şeyi orta konsola yerleşik ekranda gösterir. Sistem, dar alanlara zahmetsizce park etmenize yardımcı olmak için sanal çizgilerle sizi yönlendirir.

Park etme stresini ortadan kaldıran sensörler

Park mesafe sensörleri, aracınız ve arkanızdaki engeller arasındaki mesafeyi değerlendirmenize yardımcı olur. Sensörler herhangi bir nesnenin varlığını algıladığında, nesneye yaklaştıkça yükselen sesli bir uyarı verilir.

Yerleşik navigasyon sistemi sizi istediğiniz yere ulaştırır

Tam entegre uydu navigasyon sisteminde 5 inç renkli ekran ve net sesli komutlar sağlayan ses sistemi bulunur. Sürüş hızına ve trafik koşullarına gerçek zamanlı tepki veren sistem, tahmini varış saati ve yolculuk bilgisini doğru olarak bildirir.


PEFORMANS VE YAKIT EKONOMİSİ: GÜLE GÜLE KULLANIN!

Elinizin altında yüksek performanslı bir araç olması güzeldir, tabii ekstra maliyet yaratmıyorsa. Bu yüzden Tourneo Courier'nin güçlü benzinli ve dizel motorları aynı zamanda farkedilir derecede yakıt verimliliği de sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Motorunuzdan en iyi verimi alın

Devrim yaratan yeni 1.0L 3 silindirli EcoBoost benzinli motor, size geleneksel 1.6L motorlardan elde ettiğiniz 100 PS gücü sağlar. Üstelik Otomatik Başlat-Durdur özelliği sayesinde sadece 115g/km emisyonla %25 daha az CO2 salımı ve %24 yakıt verimliliğiyle birlikte.

Sınıfının en iyisi iki dizel motor

75 PS üreten ekonomik 1.5 Duratorq TDCi motor, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonuna sahiptir: 3.9L/100 km ve 103 gr/km (Otomatik Başlat/Durdur Sistemi ile). Daha fazla yakıt ekonomisi ararsanız, 1.6 TDCi seçeneği 95 PS ve (Otomatik Başlat/Durdur Sistemi ve 100 kph hız sınırlandırıcı ile) 3.7L/100 km ve yalnızca 97 gr/km CO2 emisyonu sağlar.

Deklare edilen yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu değerleri Avrupa Birliği’nin (EC) 715/2007 direktifinin güncel seviyesine göre ölçümlenmiştir. Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri münferit bir araç için değil, bir araç tipi için belirlenmiştir. Uygulanan standart test prosedürü farklı imalatçılar arasnda karşılaştırma yapmaya olanak vermektedir. Bir aracın gerçek yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri araç ağırlığı, aracı kullanma şekli, yol ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Otomatik Başlat-Durdur özelliğiyle daha az yakıt tüketin

Aracınız trafik ışıklarında veya sıkışık trafikte durduğunda, bu opsiyonel teknoloji motoru otomatik olarak kapatabilir (ancak klima, radyo ve Ford SYNC gibi temel birimlere enerji sağlamaya devam eder). Hareket etmeye hazır olduğunuzda ise siz her zamanki gibi birinci vitesi seçerken sistem aracı yeniden çalıştırır. (Şehir içi trafikte) %10'a kadar yakıt tasarrufu da sağlayan Otomatik Başlat-Durdur özelliği kent trafiğinde dolaşırken özellikle verimli bir sistemdir.

Daha düşük maliyet için daha uzun bakım aralıkları

Tourneo Courier'nin her parçası ve her bileşeni, aracın dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmak, bakım gerektirmeden daha uzun süre çalışmak hedefiyle geliştirilmiştir. Bu sayede, bakım aralıkları 15.000 km ya da bir yıl olarak belirlenmiştir.

Manevra yeteneği yüksek bir araç

Tourneo Courier'nin dönüş alanının dar olması, sıkışık sokaklarda manevra yapma stresini ortadan kaldırabilir. Direksiyon simidinin kilitten kilide yalnızca 2.6 kez dönüşüyle aracınız yalnızca 10.55 metrelik bir alanda manevra yapabilir

Zahmetsiz manevra ve sürüş keyfi

Elektrikli Direksiyon Destek Sistemi (EPAS), dar aralıklara park ederken yönetimi daha kolay, daha hafif bir direksiyon; otoyolda giderken ise daha fazla kontrol tanıyan daha güçlü bir direksiyon sağlayacak şekilde kendini otomatik olarak ayarlar. Sürekli çalışıp, enerji ve yakıt tüketen klasik elektrikli direksiyonların aksine Ford EPAS, yalnızca gerektiği zaman devreye girer ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlar.


YOLCULUK DENEYİMİNİZİ GELİŞTİREN İNCE DOKUNUŞLAR

Bazen, küçük detaylar büyük farklar yaratır. Bir dizi gelişmiş özellik, teknoloji ve akıllı saklama alanları sayesinde siz ve yolcularınız Tourneo Courier'yle yaptığınız her yolculuğu keyifle geçirirsiniz.

Elektronik cihazlarınız için akıllı tutacak

MyFord Dock; navigasyon cihazı, akıllı telefon ve MP3 çalarlarınızı sabitlemek için tasarlanan, USB şarj bağlantısı da bulunan bir bölümdür.

Rahat, geniş ve esnek

Tourneo Courier'nin koltukları pratik ve dayanıklı olduğu kadar esnek ve rahattır da. Aynı zamanda tasarımları sayesinde oldukça esnektirler. Örneğin, arka koltukları 60/40 oranında katlayabilir ve ayak boşluğuna kıvırarak ekstra bagaj alanı yaratabilirsiniz.

Bagajı organize etmek çok kolay

Arka bagajı ikiye bölen ayarlanabilir bölme sayesinde paketleriniz için ayrı bir yer açabilirsiniz. Kaldırdığınızda ise geniş tek bir alan yaratabilirsiniz. İhtiyacınıza göre şekillendirebileceğiniz bagajınızla ne taşırsanız taşıyın, alanınızı verimli kullanırsınız.

Ferah bir alan

Aracın içine girdiğiniz an, sizin ve yolcularınız için cömert bir alan sunan, bagajlarınızı da rahatça sığdırabileceğiniz ferah bir atmosferle karşılaşacaksınız.

Her şeye yer vari

Ön koltukların baş üstünde bulunan geniş ve gizli raf da dahil olmak üzere aaraç içindeki her bir milimetre kareyi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Elinizin altında daha fazla saklama alanı

Geniş bir orta konsol, yolculukta ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca ulaşabileceğiniz ama gözlerden uzak, güvenli bir yerde bulundurmanızı sağlar. Gerçekten de A4 büyüklüğündeki (dosya, bloknot ve kitap gibi) bütün eşyanız için yer vardır; konsolun iki yanında pratik bardak tutucuları bulunur.

Keyfinize bakın

İster minik bir tur atın ister uzun bir yolculuğa çıkın, kendinizi direksiyon başında her zaman rahat hissedeceksiniz. Sürücü koltuğu; arkaya yatırma, yükseklik ayarlama, bel ve kol desteği dahil altı yönlü ayar seçeneğine sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, dört farklı ayar seçeneğine sahip olan yolcu koltukları ve kendi koltuğunuz için ısıtmalı minder seçeneğini de seçebilirsiniz.

Mükemmel konumlandırılmış direksiyon

Hem yüksekliği hem de uzaklığı ayarlanabilen bir direksiyonla ideal sürüş pozisyonunuzu bulmanız çok kolaydır

Nefis bestelenmiş bir film müziği

Seyir halindeyken en güçlü radyo sinyalini bulup, en iyi ses kalitesini verecek şekilde tasarlanan gelişmiş ses sistemiyle sevdiğiniz müzik türü ne olursa olsun, ister USB'den çalın veya araç için eğlence sistemini kullanın, Tourneo Courier'de müziğinizi zevkle dinlersiniz.

Otomatik olarak yağmura uyum sağlayan silecekler

Yağmur Sensörlü Silecekler, aracınızın ön camında ıslaklık algıladığı anda çalışmaya başlar ve hava koşullarının gerektirdiği şekilde hızını ayarlar. Silecekler temizlemeden önce birikebilen su miktarına göre belirlenmiş altı hassasiyet düzeyinden birini seçebilirsiniz. Yağmur Sensörlü Silecekler, Otomatik Yanan Ön Farlar özelliğiyle birlikte isteğe bağlı seçenek olarak sunulmaktadır.

Gerektiğinde otomatik yanan farlar

Tourneo Courier, günbatımında ışığın azalmasını ya da ışık koşullarında oluşan ani bir değişikliği algılayan sensörlere sahiptir. Örneğin, aracınız bir tünele girdiğinde. Sensörler ışıkta azalma algıladığında otomatik yanan farlar devreye girer, bu sayede daha kolay, daha güvenli bir sürüş sağlanır.

Hatasız yakıt doldurmayı sağlayan: Ford Kolay Yakıt

Bu özellik sayesinde aracınıza yanlış yakıt koymak neredeyse olanaksızdır, çünkü farklı bir yakıt pompası depoya uymayacaktır. Ford Kolay Yakıt sisteminin kapaksız bir sistem olması sayesinde kirli yakıt kapaklarına dokunmanıza gerek kalmaz.

Quickclear sayesinde ön camınızı kolayca temizleyin

Bu akıllı özellik, buzlu kış sabahlarında zaman kaybetmeden yola çıkabilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Sıcaklık sıfırın altında bile olsa sistem, tek bir düğme dokunuşuyla ön camdaki buzlanmayı birkaç saniyede çözer.

Rahat ettiğiniz sıcaklığı ayarlayın

İsteğe bağlı bir seçenek olan Otomatik Klima (EATC) ile istediğiniz kabin sıcaklığını tam olarak belirlersiniz. Gelişmiş iklimlendirme özelliklerine sahip sistem, belirlediğiniz ısıyı korur.


HER AÇIDAN GÜVEN VERİR

Aracınızı yokuşlarda hareket ettirmenin stresini ortadan kaldırır, sizin yerinize acil durum yardımı servisini arar, size daha fazla yol tutuş gücü sağlar, tekerleğin havası inmişse size haber verir: Sahip olduğu teknolojilerle Tourneo Courier sizin için daha pek çok şey yapabilir. Araçta ayrıca bir dizi gelişmiş güvenlik ve koruma sistemleri de bulunur; hepsi sizin ve aracınızın korunmasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Ford SYNC ve Acil Durum Yardımı: Telefon edecek durumda olmasanız bile yardım çağırabilirsiniz

SYNC sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri Acil Durum Yardımı*'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak Acil Durum Yardımı servisini arayabilir. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da servisle görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri servise iletecektir.

*Ford Acil Durum Yardımı sistemi, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Yokuşlarda kalkarken daha fazla kontrol

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, yokuşta kalkış sırasında aracınızın geriye kaymasını geçici olarak önler. Sistem, 2,5 saniye süreyle fazladan fren gücü uygular ve ayağınızı fren pedalından gaz pedalına geçirirken size daha fazla süre ve kontrol sağlar. Kaygan yüzeylerde aracınızı durdurmak ya da hareket ettirmek istediğiniz zaman da yararlı bir özelliktir

Minimum çabayla maksimum yol tutuş gücü

Gelişmiş bir Çekiş Kontrol Sistemi (TCS), tekerleklerin gereksiz patinaj yapmasını engeller ve ihtiyacınız olduğunda en iyi kavrama gücü, performans ve dengeyi sağlar. Sistem, aracınız hızlanır ya da yavaşlarken mümkün olan en iyi kavrama ve yol tutuş gücünü sağlamak amacıyla her tekerleğin gücünü sürekli olarak izler ve ayrı ayrı ayarlar.

Elektronik Stabilite Programı, her koşulda hâkimiyetinize yardımcı olur

Elektronik Stabilite Programı (ESP) aracınızın ilerlemesini sürekli olarak izler, seyir çizgisindeki (patinaj gibi) herhangi bir sapmayı algıladığında, aracın yoldaki konumunu otomatik olarak düzeltir. Aracın kontrolünü korumanıza yardımcı olmak üzere geliştirilen sistem, ayrıca acil bir durumda durma mesafelerinin kısaltılmasına da yardımcı olabilir.

Lastiklerinizin basıncında azalma olursa sizi uyarır

Lastik basıncının her zaman doğru düzeyde olması önemlidir; doğru lastik basıncı yakıt tasarrufuna yardımcı olur, lastiklerinizi korur, güvenliğinizi sağlar. Sensörler bu nedenle her tekerleği ayrı ayrı izler, sorun olması durumunda sizi uyarır. Bu uyarı sayesinde aracınızı durdurup lastiklerinizi kontrol edebilir, gerektiğinde şişirir ya da değiştirebilirsiniz.

Römorkunuzun güvenli çekişini sağlar

Römork Savrulma Kontrol Sistemi (TSA), treylerin gezinmesi veya savrulmasını algılar ve sorunun giderilmesine yardımcı olmak amacıyla aracın hızını düşürerek, daha kontrollü çekiş sağlar. Sistem, motor torkunu azaltır; tekerleklere giden fren gücünü kademeli olarak artırarak aracı yavaşlatır.

Acil fren durumunda daha fazla güç

Acil Durum Fren Desteği (EBA), acil bir durumda aracınızın maksimum fren etkinliğine ulaşmasına yardımcı olur. Sistem, frene uyguladığınız gücü algılar ve gerekiyorsa bu gücü artırır. Durma mesafesinin daha da kısaltılması amacıyla, yeni Hidrolik Arka Aks Takviyesi özelliği, ABS sisteminin devreye girdiği ani duruşlarda arka frenlere daha fazla güç sağlar.

Devrilmeye karşı kesintisiz koruma

Devrilme Kontrol Sistemi (ROM), seyir koşullarını izler ve devrilmeye yol açabilecek tehlikeli koşulları belirler. Sistem gerekli durumlarda müdahale edip, hızı kontrol altına almak ve dengeyi sağlamak için Elektronik Denge Programını devreye sokar.

Sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları

Tourneo Courier'de yan perde, sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları mevcuttur. Kilit noktalarda yer alan gelişmiş sensörler sayesinde hızlı ve kontrollü bir şekilde sistem tetiklenir.

Emniyet kemerinizi taktınız mı?

Üç noktalı, geri sarma sistemli arka emniyet kemerleri Tourneo Courier'de standarttır. Sürücü ve ön yolcu koltuğunda emniyet kemeri hatırlatıcısı bulunur

Çocuklarınızın güvenliğine yardımcı olur

Araçta çocuklarla seyahat ediyorsanız, ikinci sıradaki iki koltuk için ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktalarını kullanabilirsiniz.

Hangi kapıları kilitleyip, hangilerini açacağınızı siz seçin

Uzaktan kumandalı merkezi kapı kilit sistemi standarttır ve bu yeni kilit sistemi şimdiye dek olmadığı kadar güvenlidir. Sürücünün kapısında yer alan bir anahtarı etkinleştirmediğiniz sürece diğer kapılar güvenli biçimde kilitli kalırken, ihtiyacınıza göre tek bir kapıyı açabilirsiniz. Bu anahtar, aracın tüm kapı kilitlerini açıp kapamak için de kullanılmaktadır.

Kurcalanmaya karşı korunmalı kapı kilitleri

Tüm kilitler, delme ve yontma yöntemiyle kırılmayı önleyecek şekilde geliştirilen güçlendirilmiş donanımla korunmaktadır.


NASIL BİR ARAÇ İSTERDİNİZ?

Tourneo Courier'nin sizin için en uygun araç olduğuna karar verdiğinizde, üç seriden istediğinizi seçebilirsiniz. Üçünde de standart olan birçok yeni özellik ve teknoloji mevcut. Bunları karşılaştırarak size en çok uyanını bulabilirsiniz.

Tourneo Courier

 • Toplam uzunluk: 4,157 mm
 • Tavan yüksekliği: 1,726 mm
 • Koltuk sayısı: 5 koltuk
 • Koltuk kombinasyon sayısı: 16
 • Maksimum bagaj kapasitesi: 1,656 litre
 • Taşıma kapasitesi: 1,200 kg'a kadar

SİZE UYGUN MODEL HANGİSİ?

Tourneo Courier'in sizin aracınız olduğuna karar verdiğinizde, dört seriden birini tercih edebilirsiniz: Her biri, standart olarak bulunan uzun bir özellik ve teknolojiler listesine sahiptir; ancak, karşılaştırdığınızda, hangi modelin size tam uyduğunu hemen anlayacaksınız.

Blackline

Dış Donanım Özellikleri
 • 16’’ Manyetik Gri Alaşım Jantlar
 • Gövde Rengi Yan Etekler
 • Manyetik Gri Ön ve Arka Tampon Alt Koruma
 • Manyetik Gri Tavan Rayları
 • Manyetik Gri Boyalı Yan Aynalar
 • Şeritler
İç Donanım Özellikleri
 • Kırmızı Dikişli Deri Direksiyon Simidi & Vites Topuzu
 • Kırmızı Dikişli Parçalı Deri Koltuklar

Titanium Plus

Dış Donanım Özellikleri (Titanium Serisine Ek Olarak)
 • Isıtmalı Ön Cam
İç Donanım Özellikleri (Titanium Serisine Ek Olarak)
 • Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı
 • Start/Stop

Titanium

Dış Donanım Özellikleri (Deluxe Serisine Ek Olarak)
 • Tavan Rayları
 • Karartılmış Arka Camlar
 • Yağmur Sensörlü Cam Silecekleri
 • Otomatik Yanan Ön Farlar
 • 195/55/R16 Lastikler
 • 16" Alüminyum Jantlar
İç Donanım Özellikleri (Deluxe Serisine Ek Olarak)
 • Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
 • Dijital Klima
 • Hız Kontrol Sistemi
 • 3,5" Ekran
 • 6 Hoparlör
 • Ford SYNC
 • Deri Kaplı Vites Topuzu
Koltuklar ve Bagaj Bölümü & Güvenlik ve Sürücü Destek Sistemleri (Deluxe Serisine Ek Olarak)
 • Sürücü Koltuğunda Ayarlanabilir Bel Desteği
 • Sürücü Koltuğunda Kol Dayama Ünitesi
 • Koltuk Arkalarında Sehpalar
 • Ön Yolcu Koltuğu Altında Çekmece

Deluxe

Dış Donanım Özellikleri (Trend Serisine Ek Olarak)
 • Gövde Rengi Arka Tampon
 • Gövde Rengi Elektrikli, Isıtmalı Yan Aynalar
 • Gövde Rengi Kapı Kolları
 • Gövde Rengi Yan Koruma Çıtaları
 • Ön Sis Farları
İç Donanım Özellikleri (Trend Serisine Ek Olarak)
 • Harita Okuma Lambası
 • Direksiyon Üzerinde Müzik Sistemi Kontrolü
 • 3 Kollu Deri Kaplı Direksiyon
Koltuklar ve Bagaj Bölümü & Güvenlik ve Sürücü Destek Sistemleri (Trend Serisine Ek Olarak
 • Başüstü Saklama Alanı
 • Ayarlanabilir Bagaj Örtüsü

Trend

Dış Donanım Özellikleri
 • Çift Tarafta Arka Kayar Kapılar
 • Yukarı Açılır Camlı Bagaj Kapısı
 • Halojen Farlar
 • 2 Kademeli Ön Cam Silecekleri
 • Gecikmeli Sönen Farlar
 • Gündüz Yanan Farlar
 • Far Yükseklik Ayarı
 • 195/60/R15 Lastikler
 • 15" Çelik Jantlar & Tam Boy Jant Kapağı
İç Donanım Özellikleri
 • Tek Dokunuşla Açılan Ön cam (Sürücü Tarafı)
 • Dışarı Açılan Arka Camlar
 • Yol Bilgisayarı
 • Yük Bölümü Aydınlatması
 • Manuel Klima
 • Akıllı Cihaz İstasyonu
 • Radyo (AM/FM, USB & Bluetooth)
 • 4 Hoparlör
Koltuklar ve Bagaj Bölümü & Güvenlik ve Sürücü Destek Sistemleri
 • 6 Yönlü Ayarlanabilen Sürücü Koltuğu
 • 4 Yönlü Ayarlanabilen Ön Yolcu Koltuğu
 • Katlanabilir Arka Koltuklar
 • Orta Konsolda Bardak Tutucular ve Eşya Bölmesi
 • Bardak Tutucu, Küllük ve Çakmak
 • ESP (Elektronik Stabilite Programı)
 • ABS
 • HLA (Yokuş Kalkış Destek Sistemi)
 • EBA (Acil Durum Fren Desteği)
 • EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi)
 • TSC (Römork Savrulma Kontrol Sistemi)
 • Sürücü Hava Yastığı
 • Ön Yolcu Hava Yastığı
 • Emniyet Kemeri Uyarısı (Sürücü & Ön Yolcu)
 • ISOFIX Bağlantı Noktaları
 • Kayar Kapılarda Çocuk Kilidi
 • Merkezi Kilit
 • Immobilizer